Vartojimo kreditų palyginimas

Vartojimo kreditas

Gaukite vartojimo kreditą palankiausiomis sąlygomis!

Pasidalinkite savo patirtimi! Įvertinkite paskolų teikėjų puslapius!
Monika Linkytė - Finansų specialistė

Vertinimas Suma (min) Suma (max) Terminas (min) Terminas (max) Komisinis mokestis Metinė palūkanų norma Apdorojimo mokestis
300 € 10000 € 34528Lt 6 mėnesiai 120 mėnesiai 14.00 € Individualiai 95 Lt - 495 Lt

Norėtumėte pasiskolinti be užstato ir laidavimo? Tai įmanoma, pasirinkus vartojimo kreditą. Paskolų bendrovės vartojimo kreditus teikia visų Lietuvos bankų klientams, todėl jau ne vienerius metus vartojimo kreditai yra viena populiariausių paskolų rūšių užtikrinama tik gavėjo gaunamomis  pajamomis.

Kam prieinami vartojimo kreditai?

Vartojimo kreditai prieinami asmenims gaunantiems pastovias pajamas ir neturintiems neigiamos kredito istorijos (uždelstų mokėjimų, įsiskolinimų). Dauguma kredito įstaigų reikalauja, kad kredito gavėjas būtų bent 18-kos arba 21 metų amžiaus. Be to, dažnu atveju reikia pateikti banko sąskaitos išrašą pajamų dydžio ir stabilumo patvirtinimui.

Kokio dydžio vartojimo kreditą galima gauti?

Vartojimo kredito dydį įtakoja kliento gaunamų pajamų dydis bei kredito istorija. Visgi, dažniausiai išduodamos sumos svyruoja nuo 2 iki 10 kliento atlyginimų dydžio.

Vartojimo kredito grąžinimas

Vartojimo kredito palūkanų dydis nustatomas pasirinkus kredito sumą ir grąžinimo terminą. Kiekvienoje bendrovėje jis skirtingas. Sudarant sutartį reikės pasirinkti ar už kreditą mokėsite kiekvieną mėnesį ar tik metų pabaigoje, taigi galėsite rinktis patogiausią variantą ir sėkmingai planuoti savo išlaidas.

Kokie yra vartojimo kreditų privalumai?

Pagrindiniai vartojimo kreditų pliusai yra :

  • Nereikia užstato ir laidavimo
  • Galimybė pasiskolinti ilgam terminui (dažniausiai nuo 6 mėnesių iki 10 metų)
  • Galimybė pasiskolinti įvairias pinigų sumas (nuo 1000 iki 36 000 Lt).

Kokiu tikslu verta imti vartojimo kreditą?

Vartojimo kreditą galite imti betkokiu tikslu, nes sutartyje jo nurodyti nereikės! Pinigus galėsite skirti buto remontui, automobilio pirkimui ir daugeliui kitų tikslų!

Jeigu vartojimo kredito  prireikė ilgesniam laikotarpiui, tikėtina, kad geresnes sąlygas Jums pasiūlys bankai, tačiau prireikus nedidelės pinigų sumos trumpam laikotarpiui verta rinktis kreditų bendrovių teikiamas paslaugas. Juolab, kad daugelis kompanijų siūlo galimybę pildyti paraišką internetu.